Türkiye Innovation Week - Türkiye İnovasyon Haftası
Türkiye Innovation Week - Türkiye İnovasyon Haftası

#Türkiye Innovation Week - Türkiye İnovasyon Haftası

Etkinlik Açıklaması

LINKEDIN LINK = https://www.linkedin.com/showcase/t%C3%BCrkiye-innovation-week-t%C3%BCrkiye-i%CC%87novasyon-haftas%C4%B1/about/


Genel Bakış

TÜRKIYE İNOVASYON HAFTASI Türkiye’nin en kapsamlı ve kapsayıcı inovasyon etkinliği Türkiye İnovasyon Haftası... 2012 yılından itibaren T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası; global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden, inovasyonun fikir liderlerine, akademisyenlerden öğrencilere, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden kamunun en üst düzey temsilcilerine kadar inovasyona dokunan tüm paydaşları bir araya getiriyor.

Web Sitesi
http://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com

Türkiye İnovasyon Haftası Hakkında

T.C. Ticaret Bakanlığı katkıları, Meclisimiz ev sahipliğinde, 2012 yılından bu yana Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın aralıksız teşrifleriyle artan ilgi ve katılımla gerçekleştirdiğimiz, Türkiye'nin en kapsamlı inovasyon etkinliği; "İnovasyonun Yeni Yüzyılı" teması ile 3 yılın ardından bu yıl tekrar fiziksel olarak 12-13 Aralık tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde inovasyon meraklıları ile buluşuyor.

Türkiye İnovasyon Haftası; global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden, inovasyonun fikir liderlerine, akademisyenlerden öğrencilere, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden kamunun en üst düzey temsilcilerine kadar inovasyona dokunan tüm paydaşları bir araya getiriyor.

Farklı ve yeni fikirleri geliştirerek bunları uygulamak anlamına gelen "inovasyon" kavramı ile sürekli gelişimi misyon haline getiren Türkiye İhracatçılar Meclisi, yöntemlerinde gösterdiği gelişim ve trend izleyici değil belirleyici olma atılımı ile değişimi kucaklayan bir konuma yerleşmiştir. Bu yaklaşım İnovasyon Haftası'nda bir dönüşümü ifade etmektedir. İnovasyon haftası dönüşüyor, Türkiye inovasyonla yükseliyor!