Teknoloji Zirvesi TÜGİAD // Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları
Teknoloji Zirvesi TÜGİAD // Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları
Teknoloji Zirvesi TÜGİAD // Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları
Teknoloji Zirvesi TÜGİAD // Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları

#Teknoloji Zirvesi TÜGİAD // Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları

Etkinlik Açıklaması

https://www.tbtz2022.com/   

------------------

2 Aralık 2022 Cuma günü Almira Hotel Bursa’da düzenlenecek ve tüm gün sürecek Teknoloji Zirvesi. Toplum ve iş insanları tarafından henüz tam alışılamayan, kavramların günümüz koşullarında iş modellerine uygulanabilirliği ve yeni yatırım fırsatlarıyla birlikte, yeni nesil iş dünyasının kodlarını çözmek isteyenler TÜGİAD Teknoloji Zirvesi’nde bir araya gelecek. Ulusal ve uluslararası çok değerli konuşmacıların deneyimlerini, bilgilerini paylaşacağı zirveye sizlerde katılarak; BLOKCHAIN, METAVERSE, NFT konularına açıklık getirin.

https://www.tbtz2022.com/kayit.html

TÜGİAD Üyeleri 1000 TL
(BALKANTÜRKSİAD, BUİKAD, BUSİAD, DOSABSİAD, GESİAD, RUMELİSİAD üyeleri
TÜGİAD üyelerine sağlanan indirimli ücretlerden faydalanarak kayıt olabileceklerdir.)
1000 TL
TÜGİAD Üyesi Olmayanlar 2000 TL
Öğrenciler* 300 TL

 

------------

Teknolojinin hayatımızdaki yerinin hızla artması ile birlikte bilginin kadim değeri her geçen gün daha da iyi anlaşılıyor. Toplum ve iş insanları tarafından henüz tam alışılamayan, kavramların günümüz koşullarında iş modellerine uygulanabilirliği ve yeni yatırım fırsatlarıyla birlikte, yeni nesil iş dünyasının kodlarını çözmek isteyenler TÜGİAD Teknoloji Zirvesi’nde bir araya gelecek. Ulusal ve uluslararası çok değerli konuşmacıların deneyimlerini, bilgilerini paylaşacağı zirveye sizlerde katılarak; BLOKCHAIN, METAVERSE, NFT kavramları başta olmak üzere yeni dünyada değişimin gücünü hissederek geleceği yönetme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

ABD Başkanı Joe Biden tarafından Dünya’nın örnek girişimcilerinden gösterilen e-pazarlama ve dijital iletişim, şirket kültürü ve dijital transformasyon alanlarında görüşleriyle dikkat çeken Grey & Ogilvy CEO’su Alemşah Öztürk, çok küçük yaşlardan beri kendini matematiğe ve yapaya zekaya adayan 2010’da Bitcoin’i ve 2015’te Ethereum’u keşfeden Stake DAO, Curve veya BlackPool gibi birçok merkezi olmayan proje yaratan Stake Capital Group Kurucusu JULIEN BOUTELOUP, Brüksel ve Washington’da danışmanlık alanında Türk şirketlerini Amerika ve Avrupa Birliği’nde temsil ederek çalışan Alarko Holding Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Direktörü, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi TAL GARİH, Doğan Holding'de Yenil Nesil Hizmetler Direktörü olarak kuruma bağlı televizyon kanallarında içeriği dijitalleştirme ve interaktif hizmetlerle zenginleştirme görevini üstlenen, teknoloji ve trendler konusunda içerik üretmeye devam eden 1000'in üzerinde profesyonel konuşma davetine katılan ve pek çok kurumsal marka ile içerik odaklı işbirliğine imza atan teknoloji yazarı M. Serdar Kuzuloğlu,  TÜGİAD Teknoloji Zirvesi’nde tüm gün boyunca sizlerle olacak. 

2 Aralık 2022 Cuma günü Almira Hotel Bursa’da düzenlenecek ve tüm gün sürecek Teknoloji Zirvesi’nin geleceğin Türkiye’sine yön vereceği inancıyla sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.