İTÜ Girişimcilik Zirvesi
İTÜ Girişimcilik Zirvesi
İTÜ Girişimcilik Zirvesi
İTÜ Girişimcilik Zirvesi

#İTÜ Girişimcilik Zirvesi

Etkinlik Açıklaması

https://biletino.com/tr/e-jec/itu-girisimcilik-zirvesi/

https://www.itugirisim.org/girisimcilikzirvesi/

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İTÜ Girişimcilik Kulübü olarak  "Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!" mottosuyla çıktığımız bu yolda yenilikçi ve farklı etkinlikler düzenleyerek üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürünü aşılamayı hedefliyoruz.  Kulübümüzün marka etkinliği olan ve bu sene 8.sini gerçekleştirdiğimiz Girişimcilik Zirvesi’nde, alanında uzman kişileri ağırladığımız birbirinden farklı oturumlar, paneller, söyleşiler ve networking etkinlikleri sayesinde girişimcileri ve girişimcilik dünyasına ilgisi olan kişileri buluşturuyoruz.

Güncel girişimcilik konularını ele aldığımız oturumlarda ekosistemin uzman isimleriyle buluştuğumuz, interaktif etkinliklere sahip renkli fuaye alanında çeşitli networking etkinlikleriyle ağımızı büyütürken farklı alanlardan çıkmış birçok girişim fikrine ve süreçlerine tanık olduğumuz İTÜ Girişimcilik Zirvesi, klasikleşmiş tanımların dışında bir zirvedir.

Bu sene 8. sini düzenlediğimiz etkinliğimiz 12- 13 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa kampüsü içerisinde bulunan Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleşecektir. Etkinliğimiz herkese açık ve ücretsizdir. Sizlerde girişimcilik dünyasına meraklı ve ilgiliyseniz #GirişimciliğinZirvesi'nde sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz! 

 

Yakında açıklanacak konuşmacılarımız için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalınız.

Instagram: https://www.instagram.com/itugirisim/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/itugirisim/