Görsel Sanatlarda Yapay Zeka Kullanımı

#Görsel Sanatlarda Yapay Zeka Kullanımı

Etkinlik Açıklaması

EVENTBRIDE

18.45 Konuşmaları | Görsel Sanatlarda Yapay Zeka Kullanımı • Yazılım Uzmanı Ahmet Oğuz Koca’nın konuk olacağı seride, tasarım alanında uygulamalı yapay zeka örnekleri, Stable Diffusion, GPT ve yapay zekanın geleceği hakkında konuşulacak “Görsel Sanatlarda Yapay Zeka Kullanımı” başlıklı söyleşi 5 Ocak Perşembe 18.45’te İskele’de!

Ahmet Oğuz Koca, sosyal medya başta olmak üzere ajans ve markaların ihtiyaç duydukları reklam videolarının hızlı olarak hazırlanmasını sağlayan teknolojiler geliştiriyor ve kullanıyor.

Video üretim teknolojileri üzerine kurmuş oldukları Startup QuikMotion ile ürün ve kampanya görsellerinin hızlı olarak videoya dönüştürülmesi sağlıyor, markaların tüm ürün katalogları için video üretmelerine imkan veriyor, özel gün ve kampanyalar için özelleştirilebilir video servisi sağlıyor.

Yazılım proje süreçlerinin hazırlanması ve yönetimi, startup kurulumu ve tanıtımı, şirket süreçlerinin dijitalleştirilmesi konularında danışmanlık hizmetleri vermekte aynı zamanda akademik araştırmalar için teknoloji desteği sağlıyor.