EĞLENCEDE DİGİTAL TEKNOLOJİLER VE METAVERSE
EĞLENCEDE DİGİTAL TEKNOLOJİLER VE METAVERSE
EĞLENCEDE DİGİTAL TEKNOLOJİLER VE METAVERSE
EĞLENCEDE DİGİTAL TEKNOLOJİLER VE METAVERSE

#EĞLENCEDE DİGİTAL TEKNOLOJİLER VE METAVERSE

Etkinlik Açıklaması

ATRAX Fuarı, büyük yatırım gücüne sahip ve halkın daha fazla rekreasyon alanı ve spor tesisi ile eğlence parkları ve cazibe merkezleri ihtiyacını karşılamaya çalışan küresel bir endüstri için Türkiye'deki tek iş platformudur.

Eğlence ve rekreasyon sektörünün bölgesindeki tek fuarı olan ATRAX Fuarı, bireysel ve toplumsal mutluluğu, sürdürülebilirliği ve kentsel yaşamın geleceğini sağlamak için özel sektöre, yatırımcılara, kamu otoritelerine ve yerel yönetimlere önemli fikirler, ürünler ve hizmetler sunuyor. .

ATRAX, 10. yılında da sektörünün lider fuarcılık organizasyonu olarak sektör profesyonelleri, mimarlar, turizm ve sosyal tesis yatırımcıları, sektör yetkilileri başta olmak üzere çok çeşitli ulusal ve uluslararası paydaşların projelerine rehber olmaya devam ediyor. belediyeler ve resmi makamlar.

Siz de sektörün ilk ve tek kapsamlı fuarı ATRAX'a katılarak ürün, hizmet, tasarım ve projelerinizi ilgili profesyonel alıcılara sergileyebilir, yeni ticari işbirliklerine imza atabilirsiniz.

Heyecan verici fikirlere ve etkili ticaret bağlantılarına erişmek için 12-14 Ocak 2023 tarihlerini ajandanıza şimdiden not etmeyi unutmayın.

Sizi bu önemli toplantıda yer almaya davet ediyoruz.

Heyecan verici fikirler ve etkili bağlantılar için şimdi 12-14 Ocak 2023'ü ajandanıza alın.

Sizleri de bu önemli toplantıda yerinizi almaya davet ediyoruz.


https://atraxexpo.com/en/home/