30.000 TL Değerinde Lovely Inu Ödül Havuzu / ICRYPEX

#30.000 TL Değerinde Lovely Inu Ödül Havuzu / ICRYPEX

Etkinlik Açıklaması

ICRYPEX LINK


Değerli Kullanıcılarımız,

Yeni yılın ilk büyük etkinliği başlamıştır. 

ICRYPEX tarafından düzenlenen, “30.000 TL Değerinde Lovely Inu Ödül Havuzu” kampanyası 06 Ocak 2023 tarihi itibarıyla başlayacak, 12 Ocak 2023 tarihi itibarıyla sonlanacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamak ve tüm kampanya detaylarına ulaşmak için https://giv.gg/nlRrjE linkine tıklayabilirsiniz.

Toplamda 20 kişiye ödül verilecektir.

1’inciye 5.000 TL, 2’nciye 4.000 TL, 3’üncüye 3.000 TL, 4’üncüye 2.000 TL ve kalan diğer 16 kişinin her birine 1.000 TL değerinde ödül verilecektir.

Kampanya kapsamında, yarışma şartlarına uymayarak güven ihlalinde bulunan veya herhangi bir nedenden ötürü menedilen üyeler diskalifiye edilir ve hediyeler için hak kazanamaz.

Aynı kişi adına birden fazla hesaba izin verilmez ve birden fazla hesap kullanarak katılımda bulunan kullanıcılar diskalifiye edilir.

Kampanya süresince sosyal medya hesap ismi ve profil değişikliği kabul edilmez.

Kampanya adımlarında yer alan referans kısmının, ICRYPEX ’in diğer referans kampanyaları ile ilgisi bulunmamaktadır. Bu referans sadece LOVELY hediye kutusu için geçerlidir.

Yarışma sonunda hediye bakiyeler, yalnızca katılımcının kendi ICRYPEX hesabına tanımlanacaktır.

ICRYPEX’te kayıtlı olan e-posta adresiyle, kampanya katılımında kaydedilen e-posta adresi aynı olmalıdır.

Yarışma ile ilgili sorularınızı ICRYPEX Telegram Grubu üzerinden iletebilirsiniz.

Kazanan kişiler ile sosyal medya kanalından özel mesaj yoluyla iletişime geçilecektir.

ICRYPEX mobil uygulama veya web sitesi üzerinden kayıt işlemi gerçekleştirilirken tarafınızdan talep edilen T.C. Kimlik Numarası, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta bilgileri doğru olmalıdır. Kullanıcılar, bu bilgilerin eksik veya hatalı olduğunun ICRYPEX tarafından tespit edilmesi hâlinde, bilgilerin doğruluğunu ispat etmekle yükümlüdür. Aksi hâlde ICRYPEX, sahte hesapları kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla bu kişilerin hesaplarına yatırılan hediye tutarları geri alabilme hakkına sahiptir.

Yarışma katılımı hakkında yalan beyanlarda bulunularak (spam, trolleme vb.) hediye talep edilmesi kesinlikle kabul edilmez.

Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan Kişisel Veri Aydınlatma Metnine (ICRYPEX | Kişisel Verilerin Korunması) linkinden erişebilirsiniz.

https://www.icrypex.com/tr/sirket/yasal/kvkk-metni