Python Bootcamp Başlıyor!  /  Akbank ve Global AI

#Python Bootcamp Başlıyor! / Akbank ve Global AI

Etkinlik Açıklaması

Python Bootcamp Başlıyor!
(1 Şubat - 28 Şubat 2023)

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler alanlarında, okuryazarlık, programlama ve temel bilgi seviyesi edinmeniz için özenle hazırlanan Python Bootcamp’i başlıyor!

4 Hafta sürecek bu benzersiz eğitim programına katılarak Python programlamanın temellerini öğrenebilecek, karmaşık problemleri en kolay şekilde çözümlemenin yollarını keşfedeceksiniz. Uzman eğitmenler ve mentorler ile birlikte farklı alanlardan katılımcılarla tanışabilme imkanı kazanabileceksiniz. Bootcamp öncesinde sizlerle paylaşacağımız Introduction to Python eğitimini bitirerek, programa dahil olacak ve sizler için hazırlanan projeyi başarıyla tamamlayarak portföyünüzü geliştirebileceksiniz. 

Global AI Hub'a kayıt ol

https://www.linkedin.com/posts/globalaihub_akbank-ile-python-bootcamp-ba%C5%9Fl%C4%B1yor-activity-7017823222201036800-8fuk?utm_source=share&utm_medium=member_desktopAkbank ile Python Bootcamp Başlıyor 

Akbank iş birliğinde «10million.AI»  projesi kapsamında organize edilen; 4 hafta sürecek bu tamamen ücretsiz, online programda Python kodlama, algoritma analzileri ve ilgili alanlarda kendini geliştirme fırsatını yakala!
Bu Bootcamp'te seni neler bekliyor

☑️ Python, Algoritma Analizleri gibi konularda uzmanlarından canlı teknik eğitimler

☑️ Yapay zeka alanında başarılı kişilerden mentorluk desteği alma fırsatı

☑️ Webinarlar

☑️ CV'ne ekleyebileceğin uçtan uca proje çalışması

☑️ Staj ve iş imkanı

Ve daha birçok konuda kendini geliştirmek için başvurunu hemen yap, bu yolculukta sen de yerini al!

Başvuru için: https://lnkd.in/dDNpiTsm

❗️ Son başvuru tarihi: 24 Ocak 2023

#yapayzeka #python #ai #kodlama #yazilim #bootcamp