Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp Başlıyor! // globalaihub

#Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp Başlıyor! // globalaihub

Etkinlik Açıklaması

https://globalaihub.com/yapay-zeka-okuryazarligi-bootcamp/Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp Başlıyor! (1 Şubat - 25 Şubat 2023)

Koç Holding işbirliğinde ve Aygaz W-Energy For Equality kapsamında organize edilen Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’i başlıyor! 4 hafta sürecek ve Türkçe yapılacak bu sertifikalı programa katılmaya hak kazanan kişiler Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, Derin Öğrenme ve bu algoritmaların nasıl çalıştığını anlamak gibi konularda kendilerini geliştirirken mentor rehberliğinde öğretici nitelikte bir proje yaparak portföylerini geliştirebilecekler! Ayrıca alacakları bu teknik eğitimlerin yanında girişimcilik ve inovasyona dair tamamen deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma metodolojisiyle oluşturulmuş interaktif bir girişimcilik eğitimi de sizleri bekliyor!

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’ine başvuran herkese Yapay Zekaya İlk Adım eğitimi ücretsiz olacak. Boootcamp’i başarıyla bitiren adaylar arasından seçilecek kadın katılımcılar, başlangıç ve ileri seviye girişimcilik eğitimlerinden, mentorluk programlarına, hackhaton’dan Aygaz’da staj imkanlarına kadar yeni nesil yetkinliklerle donatılan W-ENERGY FOR EQUALITY programının bir parçası olmaya hak kazanacaklar!  Hemen şimdi başvur! Mükemmel bir 4 hafta geçirerek kendine yatırım yapmaya başla!