IPTAL EDILDI // Solidity ile Smart Contract Workshop Duyurusu //

# IPTAL EDILDI // Solidity ile Smart Contract Workshop Duyurusu //

Etkinlik Açıklaması

ETKINLIK IPTAL EDILMIŞTIR.


MEDIUM LINK : CLICK


Merhaba kıymetli okuyucularım Ben İsmail! Aranızda beni tanımayan veya ilk defa ismimi duyanlar varsa, kendimi tanıtmak için buraya bir link bırakayım. Blockchain ve teknoloji üzerine çalışan bir yazılım uzmanıyım. 14 senedir profesyonel olarak yazılım sektöründe çalışmakla birlikte son 5 yıldır Blockchain ile iç içeyim.

Bu ilk yazım sizlere duyuru niteliğinde olacaktır. 11 Şubat Cumartesi İzmir’de gerçekleştirmeyi düşündüğümüz “Solidity ile Smart Contract Workshop” için başvuruların devam ettiğini duyurmak istedim.

Chainlink Türkiye olarak takip eden arkadaşlarım bilirler ki, her ay düzenli olarak Blockchain eğitimleri ve workshoplar düzenliyoruz. Bundan sonraki eğitimlerimiz öncesinde hazırlık yapmanız ve içerikleri incelemeniz için sizlere duyuru yazıları paylaşacağım.

Bu eğitimde her ne kadar Solidity ile Smart Contract desek de önce geçmişe sonra bu güne ve ardından yarına bakmaya çalışacağız.

Pekala eğitimin içeriği ne şekilde olacak? Kimler katılabilecek? Gibi sorularınızın cevaplarını aşağıda vermeye çalışacağım.

Eğitim Detayları :

Eğitime katılmanın 2 şartı var, telegram ve meetup sayfalarına kaydolmanız! Eğitim dokümanları bu gruplardan paylaşılacaktır.

Başvuru yapabilmeniz ve gruplara girmeniz için linkleri aşağıya bırakıyoruz:

- Telegram Grubu : https://tr.ee/6Kv3UxylE8
- Meetup Grubu : https://tr.ee/aj5nrDG81U

İzmir’de yapacağımız ilk eğitim olması açısından oldukça heyacanlı olduğumu belirtmek isterim :)

Eğitimde görüşürüz!