BLENDER 3D MODELLEMEYE GİRİŞİ

#BLENDER 3D MODELLEMEYE GİRİŞİ

Etkinlik Açıklaması

Merhabalar,  Yeni  bir etkinlik ile karşınızdayız. 17 Mart Cuma günü saat 20.00 itibari ile discord sunucumuz üzerinden gerçekleştireceğimiz  "BLENDER-101" sunumunu ŞEYMA ALTIPARMAK 'dan hep beraber dinleyelim ve öğrenelim.

 

İçerik:

 

 Mavidurak.io , bu hafta sizler için Game Developer Şeyma ALTIPARMAK ile BLENDER-101 etkinliği yapacaktır.Etkinlik, katılımcılarımıza blender kullanma yetkinliği kazandıracaktır. Eğitim, öncelikli olarak Blender ve 3D sektörü, iş imkanları üzerine kısa bir sohbet ve konuşma ile başlayacak. İlerleyen süreçte Blender nasıl indilir gösterilecek. Blender'ın kısa matematiği vektörler anlatılacak, blender kullanımı ve kısayolları kavratılacak. Örnek kolay bir çevre objesi oluşturulacak ve renklendirme yapılacak. Sonrasında olası sorular alınıp etkinlik sona erecektir.

 

Şeyma ALTIPARMAK

  Sakarya Üniversitesi yazılım mühendisliği 2.sınıf öğrencisi Şeyma Altıparmak, Haziran 2022 - Şubat 2023 arasında Blender ile 3D modelleme ve UI/UX Design üzerine Avenpi Game Studio (Teknokent)'te çalışmıştır. birçok oyun projesine imza atmıştır. Kariyerine bu alanda devam etmektedir.

 

Konuşmacımıza sormak istediklerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz: Form Link

Discord sunucumuz: Mavidurak.io discord