KriptoCuma / #CryptoFriday

#KriptoCuma / #CryptoFriday

Etkinlik Açıklaması

ALTCOINTURK


  1. YOUTUBE TWITTER LINKEDIN INSTAGRAM DISCORDEveryone enthusiastic about cryptocurrency, NFT and blockchain is more than welcome to our #CryptoFriday

What is #CryptoFriday ?

Even though it's very rare to see physical meetups in the crypto world, we, as a community, have been enjoying our conversations since 2018.

Anyone interested in cryptocurrency and blockchain world, meeting new people, different point of views and having fruitful conversations about the market is invited to #CryptoFriday

#CryptoFriday every Friday on19:30 at Altcointurk | Base, Kadıköy


Kripto para, NFT ve blockchain teknolojisiyle ilgilenenler için heyecan verici bir etkinlik geliyor! #KriptoCuma, farklı kültür ve coğrafyalardan insanları bir araya getiriyor. Bu etkinlikte, kriptoyla ilgilenen herkes, yeni insanlarla tanışıp farklı bakış açıları yakalayabilecekleri bir buluşmaya davetli.

#KriptoCuma, keyifli bir ortamda bilgi paylaşımı ve dostlukların oluşacağı bir etkinlik. 3-4 saat boyunca, kripto para, NFT ve blockchain konularında aynı dili konuşan insanların bir arada olması, kendini iyi hissettiriyor. Ayrıca, etkinlik sadece sanalda kalmayıp, arkadaşlıklar ve dostluklar da beraberinde geliyor.

Her Cuma saat 19:30'da Kadiköy'de Altcointurk | Base'te düzenlenen #KriptoCuma etkinliğine katılmak için herhangi bir özel davetiyeye ihtiyacınız yok. Sadece gelin, kendinize bir iyilik yapın ve kripto para, NFT ve blockchain teknolojisiyle ilgili tutkulu insanlarla tanışın.