Future of Industry / Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü

#Future of Industry / Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü

Etkinlik Açıklaması

Metaverse'ün kapıları bu sene de Future of Industry ile aralanıyor!
Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin en prestijli metaverse, IoT, Industry 4.0 gibi trend teknolojileri konu alan zirvesi Future of Industry (FOI) bu sene 26 Mart (offline) tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşiyor! Peki sizi Future of Industry’de neler bekliyor?
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden gelen konuşmacılarından dinleyeceğiniz sunumlarla teknoloji dünyasını keşfedecek, merak ettiklerinizi uzmanlardan öğrenecek aynı zamanda sektöre olan bakış açınızı değiştirebileceksiniz. Alanında uzman kişilerden dinleyeceğiniz sunumlarla ve katılacağınız atölyelerle kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız.
Bu sene zirvede; GoArtMetaverse, The Sandbox, BiLira, EnerjiSa Üretim, Vestel, Tarvenn Ventures gibi bir çok alanında uzman şirketler sizleri bekliyor.
Uçsuz bucaksız teknoloji dünyasının en büyük serüvenlerinden birine katılmak ve kendinizi bu dünyanın bir parçası yapmak istiyorsanız başvuru yapmayı unutmayın! Etkinliğimiz sertifikalı olup, bilet gelirlerimiz deprem bölgesine bağışlanacaktır.

Bilet Aliım Link

İstanbul, Beşiktaş

30.00 TRY - 60.00 TRY