S6E7-BLENDER 201 / @mavidurakio

# S6E7-BLENDER 201 / @mavidurakio

Etkinlik Açıklaması

Merhabalar,  Yeni  bir etkinlik ile karşınızdayız. 24 Mart Cuma günü saat 17.00 itibari ile discord sunucumuz üzerinden gerçekleştireceğimiz  "BLENDER-201" sunumunu OĞUZHAN ERGÜN 'den hep beraber dinleyelim ve öğrenelim.

 

İçerik:

 

 Mavidurak.io , bu hafta sizler için Game Developer OĞUZHAN ERGÜN ile BLENDER-201 etkinliği yapacaktır. Bu kısa eğitim ile basit bir karakter animasyonu nasıl yapılır? Bir karaktere iskelet nasıl eklenir? Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Tamamlanmış bir modelin UV map'i nasıl açılır ve ayarları nasıl yapılır sorularına herkesin anlayabileceği şekilde cevap verilecek ve bir objeye texture nasıl eklenir gibi konular üzerinde durulurken sizlerin de temel seviyede bunları yapabilme yetisi kazanmanız sağlanacaktır. Sonrasında olası sorular alınıp etkinlik sona erecektir.

 

OĞUZHAN ERGÜN?

  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.sınıf öğrencisi olan Oğuzhan Ergün yaklaşık 3 yıldır oyun sektörü ile ilgilenmektedir. Programlama ve modelleme hakkında çeşitli oyun yapma deneyimlerine sahip olan  Oğuzhan Ergün kariyerine bu alanda devam ediyor.

 

Konuşmacımıza sormak istediklerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz: Form Link

Discord sunucumuz: Mavidurak.io discord