KRPT Academy / Blockchaşn 101

#KRPT Academy / Blockchaşn 101

Etkinlik Açıklaması

Blockchain 101 Kayıt Formu - Click

Son yılların teknoloji trendi Blockchain ile tanışmanın zamanı gelmedi mi?
Blockchain temellerini kavrayacağınız bu kursu tamamladıktan sonra Blockchain ile ilgili başlangıç ve orta seviye araştırmalar yapabileceksiniz.
Bitcoin, Ethereum veya Dogecoin gibi birçok kripto para projesi dikkatinizi çekti ve belki de size biraz para kazandırdı. Ancak, hala ne yaptıklarından ve Blockchain'in tam olarak ne olduğundan emin değil misiniz? Bu soruların hepsinin cevabını bulacaksınız.
Kursun sonunda blok zincirinin tüm temellerinde ustalaşmış olacaksınız.
Bu kurs kimler için?
Herkes için. Blockchain endüstrisine katılmak, Blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinmek veya kariyer fırsatlarından yararlanmak isteyen herkes bu kursu alabilir.
KRPT olarak not almanız için size kağıt ve kalem sağlayacağız. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanarak dersi aktif olarak takip edebilirsiniz.

Tarih: 1 Nisan 2023 Cumartesi

Eğitim Dili: Türkçe

Adres: CoBAC Workspace, Sarıdemir Mh., Ragıp Gümüşpala Cd. No:29, 34116 Eminönü/Fatih/İstanbul - https://goo.gl/maps/87fmEkpK3QrUPxNa6
Eğitmen: Melek Yiğit
İletişim: elif@krpt.com
Ücret: 350 ₺+KDV
Not: Kontenjan sınırlıdır ve katılım ücretlidir. Bu form ön kayıt içindir, ön kayıttan sonra mail ile bilgilendirileceksiniz. Lütfen bilgilendirme mailini bekleyin.