#BinanceChristmas

# #BinanceChristmas

Etkinlik Açıklaması

Binance Link

şartlar ve koşullar

 

Girerek veya katılarak, her katılımcı veya katılımcı ("Katılımcı"), her açıdan nihai ve bağlayıcı olan bu hüküm ve koşulları ("Şartlar ve Koşullar") ve Binance'in kararlarını kabul eder.

 

 • Yalnızca Binance.com KYC-ed kullanıcıları bu etkinliğe katılabilir.
 1. Bu hediye hiçbir şekilde Twitter ile ilişkili değildir.
 2. Çekilişe sosyal medya platformlarında katılmak için etkinlik tweet'indeki mekaniği takip edin.
 3. En yaratıcı 5 giriş, yarım bitcoin'i eşit olarak paylaşacak ve ikinci olan 10 katılımcı, sınırlı sayıda Binance ürünlerine sahip olacak.
 4. Kazananlar Binance Twitter'da duyurulacak.
 5. Binance, kazananlarla Binance Twitter aracılığıyla iletişime geçecektir.
 6. Kazananlar 48 saat içinde yanıt vermek zorunda kalacak, aksi takdirde ödülleri kaybedilecektir.
 7. Kazananlar, ödüllerin hesaplarına en fazla 1 ay içinde yansımasını bekleyebilir ve ürün ödülünün duyurudan sonra en fazla 2 ay içinde olmasını bekleyebilir.
 8. Kazananlar, katılımcıların girişlerinin yaratıcılığı ve benzersizliği, orijinalliği vb. dahil olmak üzere bir dizi faktöre göre seçilecektir.
 9. Uygun kullanıcı, sosyal medya gönderilerinde listelenen tüm gereksinimleri karşılayan kişidir.
 10. Binance herhangi bir katılımcıyı herhangi bir uygunsuz davranış nedeniyle derhal diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 11. Binance, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak Promosyon veya Promosyon Kurallarını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Giriş #BinanceChristmas hashtag'i ile paylaşıldığında, Binance görsel/video girişlerini (şu anda ve gelecekte) retweetleme, yeniden yayınlama veya kullanma hakkını saklı tutar.