Blok Zincir Teknolojisi Eğitimi

#Blok Zincir Teknolojisi Eğitimi

Etkinlik Açıklaması

!!! Sadece Üniversite Öğrencilerine Özel Etkinlik - Dışarıdan Katılım Kabul Edilmemektedir. !!!


 Blok Zincir Teknolojisi Eğitimimiz Başlıyor!

Finansal dünyanın geleceği hakkında detaylı bilgilerin yer alacağı "Blok Zincir Teknolojisi" eğitimimiz 31 Mart Cuma günü başlıyor. Bu özel eğitimde, blok zincir teknolojisinin finansal dünyadaki kullanımı, avantajları ve geleceği hakkında tüm detayları öğreneceksiniz.

 Finansal dünyanın önde gelen uzmanlarından oluşan eğitmen kadromuz, blok zincir teknolojisinin nasıl çalıştığını, finans sektöründe neden bu kadar önemli olduğunu ve gelecekte nelerin mümkün olabileceğini anlatarak, katılımcıların blok zincir teknolojisi hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmalarını sağlayacak.

 Eğitimimiz, blok zincir teknolojisinin finans sektöründeki kullanımı ve uygulamaları hakkında örnekler ve analizler içeren bir dizi sunum ve örneklerden oluşacak. Ayrıca, katılımcılar arasında gerçekleştirilecek etkileşimli oturumlar sayesinde, blok zincir teknolojisi ile ilgili sorularınızı uzmanlara doğrudan yönelterek cevap bulabileceksiniz.

 Blok zincir teknolojisi hakkında tüm detayları öğrenmek ve finansal dünyanın geleceğine dair öngörülerde bulunmak için siz de eğitimimize katılabilirsiniz.

 31 Mart Cuma günü başlayacak olan eğitimimize kaydolmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

 Kayıt için: (kayıt linki eklenecek)