Yapay Zekâ Destekli Kodlama Atölyesi

#Yapay Zekâ Destekli Kodlama Atölyesi

Etkinlik Açıklaması

Yapay Zekâ Destekli Kodlama Atölyesi'ne Davetlisiniz!

Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Seminer Salonu’nda (6.kat) 07.04.2023 tarihinde saat 14.30’da gerçekleştirilecek olan "Yapay Zekâ Destekli Kodlama Atölyesi"ne davetlisiniz. Bu özel atölyede, katılımcılar 13 yaş ve üzeri olmak kaydıyla yapay zekâ teknolojisi ve kodlama konularında bilgi sahibi olacaklar.

 Atölye, sınırlı sayıda (50 kişi) katılımcıyla yüz yüze gerçekleştirilecektir. Katılımcıların atölyeye kişisel bilgisayarlarıyla katılmaları gerekmektedir. Ayrıca, atölye süresince yapay zekâ teknolojisini kullanarak kodlama becerilerinizi geliştireceksiniz.

 Atölye boyunca, yapay zekâ ve kodlama alanında uzman eğitmenlerimiz size rehberlik edecekler. Yapay zekâ teknolojisi hakkında temel bilgilerin yanı sıra, Python programlama dili ile yapay zekâ uygulamaları geliştirme fırsatı da bulacaksınız.

Bu atölye ile birlikte, yapay zekâ teknolojisinin kodlama dünyasındaki kullanımını ve geleceğini anlayarak, kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Siz de yapay zekâ teknolojisi ve kodlama konularına ilgi duyuyorsanız, bu özel atölye için hemen kaydolun. 7 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek olan atölyemize kaydolmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:

Kayıt için: https://mk.gov.tr/icerik/detay/yapay-zek-destekli-kodlama-atolyesi