Web3 Ekonomisi Eğitimi - Blok Zinciri Teknolojisinin Finansal Kullanım Alanlarına Yolculuk / Turan Sert

#Web3 Ekonomisi Eğitimi - Blok Zinciri Teknolojisinin Finansal Kullanım Alanlarına Yolculuk / Turan Sert

Etkinlik Açıklaması

ReFi Türkiye ve CEF iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan "Web3 Ekonomisi" eğitiminin başvuruları açıldı. 25-35 yaş arası İngilizce bilen genç profesyonellerin başvurabileceği bu program, blok zinciri teknolojisini ve finansal kullanım alanlarını keşfetmek isteyenler için fırsat sunuyor.

Eğitim, 27 Nisan - 27 Mayıs tarihleri arasında, araştırmacı-yazar Turan Sert'in anlatımıyla gerçekleştirilecek. 5 haftalık online eğitim, Zoom platformu üzerinden yapılacak ve Akbank LAB ve imece'nin kuruculuğunda yürütülen ReFi Türkiye tarafından %100 burslu olarak ücretsiz katılım fırsatı sunulacak.

Program sonunda katılımcılara CEF tarafından Sabancı Üniversitesi onaylı sertifikalar verilecektir. Programa katılım 50 kişi ile sınırlıdır ve başvuruların değerlendirmesi sonrasında katılımcılara geri dönüş yapılacaktır.

Başvuru koşulları arasında 25-35 yaş aralığı ve İngilizce yeterliliği yer almaktadır. Programa katılmak için Web3 alanında bilgi ve yetkinlik koşulu aranmamakla birlikte, öğrenme motivasyonu dikkate alınacaktır. Program Türkçe olarak gerçekleştirilecek olsa da, eğitim içerikleri İngilizce olacağı için İngilizce yeterliliği de gerekmektedir.

Başvuru sonucu 24 Nisan'a kadar tüm başvuru sahiplerine mail yoluyla iletilerek duyurulacaktır. Bu eğitimle blok zinciri teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve finansal kullanım alanları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU : https://platform.refiturkiye.com/web3-ekonomisi-eitimi