Türkiye Teknoloji Buluşmaları
Türkiye Teknoloji Buluşmaları
Türkiye Teknoloji Buluşmaları

#Türkiye Teknoloji Buluşmaları

Etkinlik Açıklaması

'Dijital İşler' E-ticaret & E-ihracat Dijitalleşme, Metaverse NFT & Blockchain

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesinde, Eticaret Merkezi A.Ş ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nın bu yılki ana teması "Dijital İşler" olarak belirlendi. Türkiye'nin en etkili etkinlik serisinin 86. durağı, başkent ANKARA!

Dijital devrimin yaşandığı günümüzde, herkes dijital dünyayla iç içe yaşamakta ve dijital teknolojileri etkin bir şekilde kullanmaktadır. Dijital tabanlı iş modelleriyle işlerini güçlendirmek ve yeni nesil iş modelleriyle geleceğe yönelmek isteyenler için vazgeçilmez bir etkinlik olan Türkiye Teknoloji Buluşmaları, 8. yılında sizlerle buluşuyor.

Etkinlik kapsamında "E-ticaret & E-ihracat, Dijitalleşme, Metaverse, NFT, Blockchain" gibi konu başlıklarında düzenlenen ve alanında uzman konuşmacıların katılımlarıyla gerçekleşen sunumlara sizleri davet ediyoruz.

Sektör temsilcileriyle Türkiye'nin vizyonunu genişletmeye ve katkı sağlamaya devam ediyoruz. KOBİ'lerle bilgi ve başarı paylaşmak amacıyla Türkiye'nin dört bir yanına giderek, şehrinize geliyoruz. Konferans ve eğitimlerimizden haberdar olmak için kayıt yaptırmayı unutmayın.

Etkinliğie Katılım için sayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

https://www.teknolojibulusmalari.com/

Twitter : https://twitter.com/TeknolojiKONF