FANS LOVE IT !! ISTANBUL !!

#FANS LOVE IT !! ISTANBUL !!

Etkinlik Açıklaması

https://fansloveit.com/

FANS LOVE IT! Konferansı, taraftarlar ile kulüpler arasındaki etkileşimi güçlendiren çözümlere odaklanıyor ve değişen zamanlara ayak uydurmalarını sağlıyor. Konferans, Şampiyonlar Ligi finalinin aynı gün ve şehirde gerçekleşmesi nedeniyle, iki etkinliği bir arada planlamak ve katılmak kolay olacak!

Konferans, İstanbul'un en iyi etkinlik alanlarından biri olan Fişekhane'de gerçekleştirilecek. Konferansta, konuşmacılar sahnesi, NFT ve projeler sergisi, networking alanı ve VIP bölgesi gibi birçok farklı bölüm yer alacak.

Kimler için bu etkinlik? Konferans, futbol ve spor endüstrisi profesyonelleri, Web3 ve teknoloji yöneticileri, meraklılar, etkileyiciler, yatırımcılar, dijital varlıkların benimsenmesi konusunda ilgili kişiler, iş insanları ve spor dijitalleşmesi ve taraftar etkileşimi konusunda ilgilenen herkes için tasarlanmıştır.

Konferansın odaklandığı konular: -2023'teki en iyi Web3 taraftar etkileşimi uygulamaları -Tokenizasyon ve ötesine giden yol: taraftar toplulukları, hayali sporlar, video anları ve futbolcuların kariyerleri -Fan etkileşimi için ChatGPT- nasıl kullanılabilir? -Yükselen trendler: Kadın futbolu ve Web3 -Spor Metaverse'da - kulüpler için yeni fırsatlar -Spor alanındaki dijital varlıkların geleceği -NFT kullanım örnekleri: koleksiyonlar, üyelikler, oyunlar, yönetişim -Dijital üyelikler - kulüpler ve markalar için yeni bir abonelik çağı

Bu konulara ek olarak birçok ilginç konu ve konuşmacı daha yer alacak.

FANS LOVE IT! Konferansı, spor endüstrisindeki son yenilikleri, Web3 teknolojisindeki gelişmeleri ve taraftar etkileşimi için yeni fırsatları keşfetmek için harika bir fırsat sunuyor. Kaçırmayın ve kaydolun!