Selçuk Sepya Yatırım Topluluğu Kripto Eğitim Programı

#Selçuk Sepya Yatırım Topluluğu Kripto Eğitim Programı

Etkinlik Açıklaması

https://linktr.ee/selcuksepya

Herkese merhaba! OkxTurkiye sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz #Sepya Eğitim Serisi'ni sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Üniversitelerin uzaktan eğitime devam etmesi sebebiyle online olarak gerçekleştireceğimiz bu eğitim serisinde yatırım, blockchain, NFT'ler ve teknik analiz gibi merak ettiğiniz konuları ele alacağız.

Eğitim serimizde sıfırdan başlayarak ileri düzeylere ulaşmayı hedefliyoruz ve her hafta sürpriz konuklar, tanınmış kişiler ve alanının uzmanları eğitimlerimize katılacak. Eğitimlerin sonunda katılımcılara onaylı ve eğitmen imzalı sertifikalar verilecek. Ayrıca, birden çok konuda birden çok eğitmenden sertifika elde edebilirsiniz.

Eğitimlerimize katılanlar, Girişimcilik, E-Ticaret, Kişisel Gelişim ve diğer konu başlıklarını anlatan eğitmenlerimizin vereceği sertifikaları almaya hak kazanacaklar ve sürpriz hediyelerle süslenen eğitimlerimiz samimi ve bol kahkahalı geçecek.

Katılmak için aşağıdaki formu doldurarak ailemize ve eğitimize katılabilirsiniz:

Katılım Form https://forms.gle/c7B5tQbEvBB6b24r7

Discord : https://discord.gg/mFJUP7SPW4

Sepya Eğitim Serisi, "Öğrenirken Eğlenen, Eğlenirken Öğrenen" topluluğunuzu genişleterek sizlerle birlikte başarıya ulaşmak için sabırsızlanıyor. Başlıyoruz!