Digital Varlık Yönetimi Danışmanlığı Eğitimi

#Digital Varlık Yönetimi Danışmanlığı Eğitimi

Etkinlik Açıklaması


Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi çatısı altında 23 Mayıs'ta Dijital Varlık Yönetimi Danışmanlığı (CDAA) Sertifika Programı başlıyor. Ayrıca afet bölgesinden katılacak 30 öğrencinin %100 burslu olduğu programı aşağıda bıraktığım linki inceleyip başvurabilirsiniz. dijital varlık yönetimi danışmanlığı sertifikalı eğitim programı ile öğrencilere yeni nesil teknolojilerle tanışma ve kariyerlerini bu alanda geliştirme fırsatı sunuyor.

Eğitim programı, alanında uzman ve sertifikalı eğitmen kadrosuyla birlikte hazırlanmış ve dijital varlık yönetimi konusunda teorik bilgi, uygulama ve pratik deneyim sunarak öğrencilerin konuya hakimiyetini arttırmayı hedefliyor.

Eğitmen kadrosu arasında, sektörde önemli tecrübeler edinmiş olan İsmail H. Polat, Afşar Akal ve Elçin Karatay gibi isimler yer alıyor. Eğitim süresi boyunca öğrencilere dijital varlık yönetimi konusunda gerekli olan temel bilgiler ve uygulama yöntemleri aktarılacak.

Ayrıca, afet bölgesinden katılacak 30 öğrenciye %100 burslu kayıt olma fırsatı da sunuluyor. Eğitim programına katılarak, dijital dünyanın gelişen ve değişen yapısına ayak uydurmak ve kariyerlerini bu alanda geliştirmek isteyen öğrenciler, konusunda uzman eğitmenlerden edinecekleri bilgilerle kendilerini geliştirebilirler.

Başvuruların açık olduğu UniveChain'in Dijital Varlık Yönetimi Danışmanlığı Sertifikalı Eğitim Programı hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru formu için UniveChain'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi; ybea.khas.edu.tr/programs/dijit 


Başvuru Formu; forms.office.com/Pages/Response