ATOM Istanbul by Cosmoverse

#ATOM Istanbul by Cosmoverse

Etkinlik Açıklaması

Bilet Almak İçin : EVENTBRITE


ATOM İstanbul Telegram topluluğuna katılın.

ATOMİstanbul #RoadtoIstanbul 'un bir parçasıdır. Cosmoverse'de Cosmos Hub (ATOM), Osmosis, dYdX, Celestia ve diğer büyük projeler bir araya gelecek, bazıları da ATOM İstanbul etkinliğinde olacaktır.  ATOM İstanbul, Cosmoverse ekibi tarafından düzenlenen bir network oluşturma etkinliğidir.

Cosmos, Türkiye ve piyasa hakkındaki genel değerlendirmeleri içeren bir panel sohbetimiz olacak. Etkinlik tamamen ücretsizdir ancak kapasite sınırlı olduğu için RSVP yapmanız gerekecektir. Yiyecek ve içecekler dahildir.

Kapılar 19:30'da açılacaktır - yerinizi garantilemek için ERKEN gelmeyi unutmayın.

Etkinlik tamamen ücretsizdir ancak yerimiz sınırlıdır. Sadece orada olacağınızdan %100 eminseniz RSVP yapın. Yiyecek ve içeceklerin yanı sıra alkollü içecekler de dahildir.

IBC, Cosmos'un yerel blok zincirleri arasında ve ötesinde birlikte çalışabilirliği sağlayan Cosmos'un ana teknolojisidir. Türkiye'deki ilk Cosmos buluşması olan ATOM İstanbul'da topluluk üyeleri, proje yöneticileri, kurucuları ve katkıda bulunanlarla tanışma şansına sahip olacaksınız.

Etkinlik, Cosmos'un yıllık ekosistem konferansı olan Cosmoverse tarafından düzenleniyor ve üçüncüsü bu yılın ilerleyen günlerinde İstanbul, Türkiye'de gerçekleştirilecek!

Cosmoverse hakkında daha fazla bilgi alın.

ATOM İstanbul topluluğumuza katıldığınızdan emin olun.

#RoadtoCosmoverse