İstanbul Blockchain Week @EAK

#İstanbul Blockchain Week @EAK

Etkinlik Açıklaması

Etkinlik Kayıt Link - Click"IstanBlock23, dünyanın dört bir yanından gelen konuşmacıların ve işletmelerin DeFi, Trading, Düzenlemeler, Madencilik, Girişim Sermayesi gibi alanların geleceğini tartışmak üzere bir araya geldikleri, Istanbul


 Blockchain Week 2023'ün en önemli etkinliğidir. Web3 endüstrisindeki birçok liderle konuşmalar, paneller, samimi sohbetler ve bilgilendirici tartışmalar sizinle olacak.

Istanbul Blockchain Week, Türkiye'nin merakla beklenen Web3 konferanslarından biridir. İstanbul, Avrupa'nın kültürel ve ticaret merkezi olması ve kripto para birimi ve blockchain teknolojisine benzersiz bir coşkuyla yaklaşması bakımından bu muhteşem etkinliğe ev sahipliği yapmak için mükemmel bir tercihtir.IstanBlock23'e neden katılmalısınız?

-Dünyadaki kullanıcılara fayda sağlamak üzere daha iyi blokchain topluluklarını, projeleri ve ekipleri nasıl inşa edebileceğinizi keşfetmek için.

-Blokchain teknolojisinin Türkiye pazarında ve uluslararası pazarda sunduğu fırsatları keşfetmek için.

-Blockchain teknolojisinin kullanım senaryolarına dalmak ve bu heyecan verici endüstride sırada ne olduğunu öğrenmek için.

-DeFi teknolojisini anlamak için. Merkeziyetsiz finansa kaç kuruluş, neden hazırlanıyor?

-Değerli devlet, iş ve blockchain konuşmacılarıyla bağlantı kurmak için

-Uluslararası blockchain ve kripto para birimi topluluklarıyla uzun süreli ilişkiler kurmak için.

-Kripto/Web3 dünyasının en iyi medya influencer'larıyla tanışmak için.

-İstanbul'un en iyi after-party'sinde dağıtın!

Hemen kaydolun ve yılın en büyük blockchain etkinliğinin bir parçası olun