Cosmoverse TR  İstanbul 2023

# Cosmoverse TR İstanbul 2023

Etkinlik Açıklaması

 Cosmoverse TR | İstanbul 2023

Merhaba! Sizi teknoloji, finans ve inovasyon dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkaracak olağanüstü bir etkinliğe davet ediyoruz. Karşınızda ATOMİstanbul, sadece sizin için özel olarak düzenlenen bir buluşma!

 Tarih: 22 Mayıs 2023

 Saat: 19:00 

 Yer: Kolektif House Maslak

Sizi sektörün en parlak beyinlerinin yer aldığı muhteşem bir panel tartışmasıyla büyülemeye hazırlanın:

@TheBullduck (Ekonomist Ekstraordiner)

@dorukismen (dYdX Ülke Lideri)

@Coinocracy (Altcointurk Tutkunu)

Bu etkinlikte, ekonomi, merkezi olmayan finans ve dijital para birimlerinin en son yeniliklerinin ardındaki sırları çözerek, sürekli değişen finansal peyzajın derinliklerine inceleyeceğiz. Saygıdeğer panelistlerimiz, paha biçilmez görüşlerini paylaşacaklar ve ekonomi, merkezi olmayan finans ve dijital para birimlerinin ilginç kesişimine ışık tutacaklar.

Ama bu kadarla da bitmiyor! ATOMİstanbul, farklı alanlardan önemli projeleri, etkileyicileri ve vizyonerleri içeren sürprizlerle dolu bir akşam vaat ediyor. Heyecan verici buluşmalar ve olağanüstü networking fırsatları için gözlerinizi açık tutun.

Fikirlerin buluştuğu, bağlantıların kurulduğu ve ilhamın alevlendiği bu eşsiz etkinliği kaçırmayın. Bakış açınızı genişletin ve geleceği şekillendirecek dönüştürücü tartışmalara katılın.

Hemen yerinizi ayırtın ve ATOMİstanbul'da muhteşem bir deneyime hazır olun! Daha fazla güncelleme ve duyuru için takipte kalın. Görüşmek üzere!