Respect Trade ile AMA etkinliğinde   @CoinW_Turkiye   Topluluk Yöneticisi Hursel Cay'ı konuk ediyoruz.

#Respect Trade ile AMA etkinliğinde @CoinW_Turkiye Topluluk Yöneticisi Hursel Cay'ı konuk ediyoruz.

Etkinlik Açıklaması

 Merhaba! Respect Trade olarak sizleri heyecanla beklediğimiz bir etkinliğe davet ediyoruz. Bu muhteşem AMA etkinliğinde, değerli konuğumuz @CoinW_Turkiye Topluluk Yöneticisi Hursel Cay'ı ağırlayacağız. 

 Tarih: 27 Mayıs 2023, Cumartesi

 Saat: 21:00

 Etkinlik Kanalı:http://t.me/RespectTrade

Bu etkinlikte, Hursel Cay ile kripto para dünyasındaki son gelişmeleri, gelecek trendleri ve CoinW Türkiye'nin misyonunu konuşacak ve sorularınızı yanıtlayacak. Ayrıca, sadece sizin için hazırladığımız bir sürprizimiz de var!

 En iyi soru soran 5 şanslı katılımcı, toplamda 75 dolarlık ödül kazanacaklar. Ödülleri almak için, etkinlik sırasında sorularınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz. Hursel Cay, sorularınızı heyecanla bekliyor!

Bu etkinlik, Respect Trade tarafından düzenlenmektedir ve kripto para topluluğunun nabzını tutan bir platform olarak sizleri bu değerli etkinliğe katılmaya davet ediyoruz. Kripto para dünyasındaki bilgilerinizi artırmak, değerli konuklarımızla bir araya gelmek ve heyecan dolu bir akşam geçirmek için sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğe katılmak için, etkinlik tarihinde ve saatinde http://t.me/RespectTrade kanalına gelmeniz yeterli olacaktır. Unutmayın, en iyi sorulara özel ödüller sizleri bekliyor! 

Respect Trade olarak, sizleri bu muhteşem etkinliğe bekliyoruz. Hadi, birlikte kripto para dünyasının heyecanına katılalım!