Respect Trade AMA @MisonProtocol

#Respect Trade AMA @MisonProtocol

Etkinlik Açıklaması

Respect Trade, sizlere bir AMA etkinliği sunuyor! Bu etkinlikte @MisonProtocol'ün Topluluk Yöneticisi Magic'i konuk edeceğiz. Magic, Mison Protocol ve blockchain dünyasıyla ilgili sorularınızı cevaplayacak.

Tarih: 29.05.2023 Pazartesi, Saat: 21.00

Kanal: http://t.me/RespectTrade

En iyi soru soran 5 kişi, toplamda 100$ değerinde ödül kazanacak! Etkinlikte Magic'e sorularınızı yöneltmek için yorumlarınızı bekliyoruz. 

Bu fırsatı kaçırmayın ve Respect Trade'in Telegram kanalına gelerek etkinliğe katılın. Sorularınızla etkinliğe renk katın ve ödül kazanma şansını yakalayın!" 

Respect Trade, kullanıcılarına güvenli ve hızlı bir şekilde kripto varlık alım satımı yapma imkanı sunan bir ticaret platformudur. AMA (Ask Me Anything), topluluk üyelerinin konuk bir uzmana sorular sorma fırsatı bulduğu bir etkinlik formatıdır.

@MisonProtocol, bir blockchain protokolüdür ve çeşitli finansal hizmetlerin ve DeFi uygulamalarının geliştirilmesine olanak sağlar.

Magic, Mison Protocol'ün Topluluk Yöneticisi olarak toplulukla etkileşime geçer ve soruları cevaplar. Etkinlikte, Magic'e Mison Protocol ve blockchain teknolojisiyle ilgili sorular yöneltebilirsiniz.

Etkinlikte, en iyi soru soran 5 kişiye toplamda 100$ değerinde ödül verilecektir. Sorularınızı yorum olarak paylaşabilir ve etkinliğe katılarak hem bilgi edinebilir hem de ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.