MAMORU ile Staking Ve Sektördeki Gelişim Twitter Space

#MAMORU ile Staking Ve Sektördeki Gelişim Twitter Space

Etkinlik Açıklaması

Takvimlerinizi hazırlayın! 

1 Haziran Perşembe günü, @mete_baskaya ve @AydinCGur ile birlikte Twitter Space'de buluşuyoruz! 

 Katılımcılar arasında yapacağımız çekilişle 5 kişiye toplamda 50 USD ödül vereceğiz. Sizleri de bu heyecanlı AMA etkinliğimize davet ediyoruz!  

Mete Başkaya, blockchain teknolojileri ve kripto para birimleri konularında uzmanlaşmış bir isimdir. Kripto para projeleri, staking ve merkeziyetsiz finans (DeFi) konularında geniş deneyime sahiptir. Sizlere bu alanda değerli bilgiler sunacak.

Aydın Can Gür, kripto para birimleri ve yatırım konularında uzmanlaşmış bir isimdir. Kripto para projelerinin analizi, yatırım stratejileri ve staking konularında geniş bilgi birikimi bulunmaktadır. Etkinlikte sizlere faydalı bilgiler aktaracak.

Bu etkinlikte, Mamoru Turkey ekibi olarak blockchain, staking ve kripto para birimleriyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi tartışacağız. Ayrıca, siz değerli katılımcılar arasında yapacağımız çekilişlerle ödüller kazanma şansınız da olacak!

Bu heyecan dolu etkinliği kaçırmamak için takip etmeyi unutmayın! @mete_baskaya ve @AydinCGur ile birlikte 1 Haziran Perşembe günü Twitter Space'de buluşalım! 

Telegram Grubu: bit.ly/3CsV7Zu 

 Youtube: bit.ly/3idIDhv 

 Discord: bit.ly/3VS0V5E