LBANK Twitter Space  &  Türk topluluklarının Kripto Geleceklerine yaklaşımları

#LBANK Twitter Space & Türk topluluklarının Kripto Geleceklerine yaklaşımları

Etkinlik Açıklaması

 Heyecan verici zamanlar bizi bekliyor!

5 Haziran 2023, saat 22:00'de Türk topluluklarının Kripto Geleceklerine yaklaşımları üzerine bilgilendirici bir tartışmaya katılın.

 Dinlemek için  https://twitter.com/i/spaces/1YpJkgQPmwXJj

 Sunucu: Muha (@LBank_Exchange)

 Konuklar:

  1. @bsc_trader: BSC Trader, Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki kripto varlıklarına odaklanan bir platformdur.

  2. @cankayachain: Cankaya Chain, Türk kripto topluluğunun bir parçası olarak blockchain teknolojileri, NFT'ler ve kripto para birimleri hakkında içerik paylaşan bir hesaptır.

  3. @CryptOpsTurkiye: CryptOps Türkiye, kripto para birimi ve blockchain teknolojileriyle ilgili Türkçe içerik sağlayan bir platformdur.

  4. @blockhoood: Blockhoood, kripto varlık analizi, portföy yönetimi ve ticaret sinyalleri sunan bir kripto topluluğudur. Ayrıca MetaVest uygulamasının bir parçasıdır.

  5. @DilnozAdkham: Dilnoz Adkham, kripto para birimleri ve blockchain teknolojileri hakkında içerik paylaşan bir kişisel hesaptır.

  6. @mehmet_ekrem_: Mehmet Ekrem, kripto para birimleri ve blockchain teknolojileriyle ilgili içerik üreten bir hesaptır.

Bu etkinlikte, Türk toplulukları arasındaki kripto geleceklere yönelik farklı yaklaşımları keşfedeceğiz. Etkinliği kaçırmamak için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dinlemeye katılabilirsiniz. Keyifli bir tartışma olması dileğiyle!

Daha fazla bilgi için @LBank_Exchange hesabını takip edebilirsiniz.